O nás

SÚČASNOSŤ

 

Medzi najdôležitejšie obchodné komodity pre ktoré je naša firma dovozcom pre Slovenskú republiku patria:

HISTÓRIA

 

Firma ANAVEK spol. s r. o. bola založená v júni 1993 v jednom z historicky najpríťažlivejších miest Slovenska v Bardejove. Spoločnosť bola od prvopočiatkov orientovaná na predaj stavebných výrobkov, najmä na komodity, ktoré v tom čase chýbali na slovenskom trhu. Ako jedna z prvých na Slovensku začala s predajom a montážou sadrokartónovych prvkov.

Prelomovým rokom sa javí rok 1994 kedy spoločnosť Anavek nadviazala spoluprácu s fy. FAKRO a začala s dovozom strešných okien tejto značky na Slovensko. Začala sa budovať sieť obchodných partnerov v jednotlivých regiónoch Slovenska. Pribúdajú ďalšie komodity ako strešné fólie a podkrovné schody a iné prvky ptrebné pre výstavbu strechy a podkrovia.

V roku 1998 sa otvorila pobočka spoločnosti v Bratislave so zásobovacím skladom. Zlepšovanie služieb, vytváranie najlepších obchodných podmienok pre partnerov, osveta v oblasti nových technológií a výrobkov boli vždy hlavnou prioritou spoločnosti. No aj naše začiatky neboli ľahké.

ŠKOLENIA

 

Firma organizuje školenia pre všetkých, ktorí sa zúčastňujú na tvorbe a realizácii Vašich striech. Od školení pre architektov a projektantov, obchodných partnerov, až po veľmi dôležité školenia montážnych firiem.

Pri týchto príležitostiach vydávame certifikáty pre zúčastnených partnerov, čo Vám dáva záruku kvality vykonaných prác a služieb. Informujte sa o certifikovaných firmách (obchodných alebo montážnych) vo Vašom okolí na tel. číslach našich obchodných zástupcov. Kontakty.