Získali sme ocenenie SUPERBRANDS AWARD 2014 – pre značku FAKRO SK

Získali sme ocenenie SUPERBRANDS AWARD 2014 – pre značku FAKRO SK
17. júla 2019 lenka

 

Komisia Brand Council, programu Slovak Superbrands udelila cenu Slovak Superbrands Award 2014 aj našej obchodnej značke FAKRO . Zaradili sme sa tak do skupiny elitných značiek, ktoré môžu slúžiť ako príklad úspešného rozvoja a dynamického vylepšovania imidžu svojej značky. Veríme, že cena, ktorú vyhrala naša značka, je pre našich zákazníkov a partnerov potvrdením  kvality našej práce a povzbudením pri ich každodenných rozhodnutiach.

  pre FAKRO

Medzinárodný program Superbrands
Superbrands je najváženejšou nezávislou svetovou autoritou v oblasti hodnotenia a  oceňovania obchodných značiek. Už takmer 20 rokov identifikuje organizácia Superbrands tých najlepších z najlepších v konkrétnych krajinách. V každom z takmer 90 participujúcich štátov na základe jednotných kritérií a metód dosiahnu tieto značky získaním titulu „Supebrands“ výnimočné postavenie, ktoré je uznaním ich vynikajúceho postavenia na trhu. Superbrands je puncom, ktorý sa dá získať v niektorom odvetví iba vybudovaním si vynikajúcej povesti. Zákazníci si s týmito značkami spájajú hodnoty, ktoré im dávajú emočné alebo dokonca hmatateľné výhody, ktoré nielenže očakávajú, ale aj dokážu oceniť.
Udeľovaniu ocenení Superbrands predchádza dôkladný výberový proces.
Cena Superbrands Award, ktorá vyzdvihuje najlepšie značky na základe odborných kritérií, je dôkazom pozitívnej spätnej väzby pre našu značku. Komisia Brand Council, ktorá rozhoduje o víťazoch, je zložená z uznávaných expertov, ktorých rozhodnutie a rozhodnutie slovenských spotrebiteľov len potvrdzuje doterajší úspech našej značky. Značky sú nominované výhradne na základe odborných kritérií, pričom spoločnosti o toto uznanie nemôžu žiadať, ani získať iným spôsobom. Preto si ho veľmi vážime, a ďakujeme partnerom a zákazníkom za pomoc pri dosiahnutí tohto ocenenia.

Ďakujeme, kolektív Anaveksystém.

0 Comments

Leave a reply

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*